1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Kształcenie na odległość 1.06.2020 - 5.06.2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Poniżej zamieszczamy materiały związane z kształceniem na odległość dla przedszkola i szkoły podstawowej  - pamiętajcie, że będą one na bieżąco uaktualniane. Treści do realizacji wraz z dodatkowymi wskazówkami przesyłane są również do każdego ucznia przez dziennik elektroniczny . Materiały do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, zajęć wyrównawczych, gimnastyki korekcyjnej i innych zajęć specjalistycznych oraz dodatkowych będą przesyłane do konkretnych osób poprzez dziennik elektroniczny. Jeśli nie możecie otworzyć strony, skopiujcie jej adres i wklejcie w okno przeglądarki. Część zajęć będzie się odbywać w formie widekonferencji.

Przeglądajcie systematycznie nasz dziennik elektroniczny, znajdziecie tam wiele wskazówek do pracy.

Przedszkole, grupa 4-5latki

Przedszkole, maluchy

klasa 0

klasa 1

klasa 2

klasa 3a

klasa 3b

klasa 4

klasa 5

klasa 6a

klasa 6b

klasa 7

klasa 8

Uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej zobowiązani są do systematycznej pracy zgodnie z planem zajęć na dany dzień. Ich praca jest oceniana przez nauczycieli.

Zachęcamy Was też do czytania.

Biblioteka

 Życzymy owocnej pracy, a przede wszystkim dużo zdrowia.

Dbajcie o siebie!

 

Informacje dodatkowe:

  • Pedagog, psycholog oraz logopeda pełnią dyżury na dzienniku elektronicznym zgodnie z harmonogramem umieszczonym w zakładce Pomoc psychologiczno-pedagogiczna". W tych godzinach odpowiadają na wiadomości od uczniów i rodziców na bieżąco. Jeśli napiszesz do nich w innym czasie, odpowiedź uzyskasz najszybciej, jak to będzie możliwe. Jeśli potrzebujesz konsultacji telefonicznej z pedagogiem, psychologiem lub logopedą zadzwoń pod nr 25 755 02 08 i umów się na dogodny dla Ciebie termin. 
  • Rodzice oraz uczniowie  mogą również kontaktować się z innymi specjalistami oraz wszystkimi nauczycielami zatrudnionymi w szkole, korzystając z modułu Wiadomości w dzienniku elektronicznym. Jeśli potrzebujesz konsultacji telefonicznej  zadzwoń pod nr 25 755 02 08 i umów się na dogodny dla Ciebie termin.
  • Zasady  organizacji kształcenia na odległość oraz przydatne wskazówki odnajdziesz w zakładce „Zdalne nauczanie".
  • Jeśli Twoje dziecko nie ma dostepu do komputera stacjonarnego/laptopa/tabletu z Internetem skontaktuj się sekretariatem szkoły 25 755 02 08.

 

 

Joomla templates by a4joomla