1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

POŻEGNANIE KLASY 8

     Serdecznie pragniemy podziękować wszystkim osobom, które napotkaliśmy na drodze w naszej szkolnej przygodzie. Dziękujemy całemu Gronu Pedagogicznemu, obsłudze i naszym rówieśnikom. Wiemy, że nie zawsze było z nami  z górki, lecz mamy nadzieję, że będziecie wspominać nas dobrze i na długi czasu. Pamiętajcie, że to Wy nauczyliście nas żyć w społeczeństwie i to w dużej mierze dzięki Wam doszliśmy do tego momentu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i  zachęcamy do obejrzenia  przygotowanego przez nas filmiku, do którego link podany jest pod spodem.

Dziękujemy!!!

 https://youtu.be/PBwquPMRdi8

 

 

 

 

DZIEŃ OJCA

 

Drodzy Tatusiowe,  superbohaterowie –  wszystkiego co najlepsze !!!

      Wszystkim Tatom z okazji Dnia Ojca pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia,

zdrowia, szczęścia, sukcesów zawodowych i osobistych

oraz radości ze swoich pociech,

niech będą one dla Was zawsze wsparciem i powodem do dumy!

                                                                                                                                           Rada Rodziców

 

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/21 odbędzie się 25.06.2021 r.  Ze względu na pandemię w tym roku nie organizujemy oficjalnego spotkania całej społeczności szkolnej.

8.00 - Msza Św.

9:00-10:00 – klasy I-VI – w salach lekcyjnych z wychowawcą

9.20 -  10.00 – VIIa, VIIb oraz 8  - plac szkolny (obowiązuje dystans społeczny, uczniowie przebywają w wyznaczonych sektorach).

 

BEZPIECZNE WAKACJE 2021

 

 

„Zdrowo jem, więcej wiem!”

     Uczniowie klasy II zakończyli udział w XI edycji ogólnopolskiego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem!”. Z radością informujemy o naszym sukcesie. Zespół uczniów klasy II, który na potrzeby projektu przyjął nazwę „Owocowi Fani”, uzyskując 413 pkt. na 440 możliwych, zajął 14 miejsce wśród kilkuset szkół z całej Polski, biorących udział w projekcie.

     Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Patronat honorowy sprawuje Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Nadrzędnym celem projektu było wykształcenie u uczniów postaw prozdrowotnych poprzez naukę zasad zdrowego odżywiania oraz podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej. Działania profilaktyczne objęły również rodziców, od których zależy całokształt stylu życia rodziny.

 

 

 

KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA

     9 czerwca 2021 r. odbył się Konkurs Głośnego Czytania. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III. Celem tego wydarzenia było rozbudzenie pasji czytania jako drogi do pokonywania trudności w uczeniu się, motywowanie uczniów do czytelnictwa, doskonalenie umiejętności wyraźnego i wyrazistego głośnego czytania a także rozwijanie zdrowego współzawodnictwa.

     Mistrzem klasy I został Piotr Prażmo, klasy II - Lena Bujak, a klasy III – Michał Lipka. Uczestnicy zmierzyli się z tekstami takich autorów jak Justyna Bednarek, Hans Christian Andersen, Leszek Kołakowski oraz wielu innych.

     Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim, którzy zaangażowali się w konkurs składamy podziękowania i zachęcamy do rozwijania w sobie umiejętności głośnego czytania.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla