1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Zajęcia dodatkowe

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W PRZEDSZKOLU

Rok szkolny 2021/2022

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

GODZINA

DZIEŃ

ODDZIAŁ

Żyję zdrowo i sportowo

Edyta Chojęta

13.00 – 13.30

poniedziałek

grupa 5-6 latków

Bajkoterapia czyli bajki pomagajki

Ewa Adamczyk

13.15 – 13.45

wtorek

grupa 3-4 latków

Matematyka na wesoło

Ewa Cąkała

13.30 - 13.30

wtorek

grupa 5-6 latków

Żyję zdrowo i sportowo

Małgorzata Bujak

13.00 – 13.30

środa

grupa 4-5 latków

Zajęcia ruchowe z muzyką

Iwona Kasak

13.00 – 13.30

środa

grupa 5-6 latków

Sensowne rączki

Edyta Chojęta

13.30 – 14.00

czwartek

grupa 3-4 latków

Arteterapia

Małgorzata Bujak

13.00 – 13.30

czwartek

grupa 4-5 latków

Literkowe zabawy

Ewa Cąkała

13.00 -13.30

czwartek

grupa 5-6 latków

Zajęcia ruchowe z muzyką

Iwona Kasak

13.00 – 13.30

piątek

grupa 3-4 latków

Bajkoterapia czyli bajki pomagajki

Małgorzata Bujak

13.00 – 13.30

piątek

grupa 4-5 latków

Bajkoterapia czyli bajki pomagajki

Ewa Adamczyk

13.00- 13.30

piątek

grupa 5-6 latków

                                               

 

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Rok szkolny 2021/2022

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

GODZINA

DZIEŃ

ODDZIAŁ

zajęcia rozwijające uzdolnienia - robotyka

Jarosław Szczepaniak

13.35 – 14.20

czwartek

klasy 4-7

zajęcia rozwijające uzdolnienia – robotyka z elementami programowania i matematyki

Jarosław Szczepaniak

14.25 – 15.10

czwartek

klasy 8

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło wokalne

Mariusz Gajda

14.25- 15.10

wtorek

klasy 4-5

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło wokalne

Mariusz Gajda

13.35- 14.25

czwartek

klasy 6-8

Zajęcia wokalno- muzyczne

Mariusz Gajda

11.45 – 12.30

wtorek

klasa 1

Zajęcia szachowe

Aneta Pietruszka

11.45 – 12.30

czwartek

klasa 2

Kreatywna matematyka

Ewa Madoń

11.45 – 12.30

wtorek

klasa 3

Zajęcia teatralne

Anna Kozak

12.45 – 13.30

wtorek

klasa 5a

Zajęcia teatralne

Agnieszka Wójtowicz

12.45 – 13.30

wtorek

klasa 5b

Laboratorium Młodego Badacza

Grażyna Józwik

12.45 – 13.30

wtorek

kasa 6

Mistrzowie Matematyki

Kuba Kardas

13.35 – 14.20

poniedziałek

klasa 7

Mistrzowie Matematyki

Kuba Kardas

13.35 – 14.20

czwartek

klasa 8a

Mistrzowie Matematyki

Justyna Gajowy

13.35 – 14.20

czwartek

klasa 8b

Zajęcia SKS

Danuta Gontarz

12.45 – 13.30

wtorek

klasy 1-3

Zajęcia SKS – tenis ziemny i stołowy

Aneta Pietruszka

13.35 – 14.20

wtorek

klasy 4-8

Zajęcia SKS – piłka nożna

Aneta Pietruszka

14.25 – 15.10

środa

klasy 4-6

Zajęcia SKS – aerobik dla każdego

Elżbieta Jazurek

13.35 – 14.20

wtorek

klasy 5

Zajęcia SKS - ,,Skrzaty”

Aneta Pietruszka

12.45 – 13.30

12.45 – 13.30

czwartek

piątek

klasa 3

Zajęcia  SKS - ,,Zuchy”

Elżbieta Jazurek

12.45 – 13.30

12.45 – 13.30

poniedziałek

piątek

klasy 4-5

Joomla templates by a4joomla