1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

 

   W dniu 20.09.2022 r. odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego, przygotowali plakaty wyborcze, zachęcające do głosowania właśnie na nich. W trakcie wyborów można było oddać tylko jeden głosu na przewodniczącego SU i jeden głos na opiekuna. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskał Wojciech Osowiec z klasy VI b, który został wybrany na przewodniczącego SU. Zastępcą przewodniczącego została Julia Abramczyk z klasy VIII, skarbnikiem Zofia Wojciechowska z klasy V, sekretarzem Paulina Szumlewicz z klasy IV. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Kuba Kardas.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

 

 

Życzenia Wielkanocne od SU

„Z okazji nadchodzących Wielkanocy pragniemy życzyć Państwu,

aby wiosenna atmosfera, wiara i miłość nie opuszczały Was przez cały rok”

    Takie życzenia przygotował Samorząd Uczniowski  tuż przed Świętami Wielkanocnymi dla wszystkich pracowników szkoły. Życzenia zostały dołączone do kwiatków wykonanych samodzielnie przez uczniów. Przedstawiciele SU w ostatnim dniu przed Świętami obdarowali nauczycieli i pracowników szkoły słodkimi życzeniami.

 

 

Odwiedziny Św. Mikołaja

Odwiedziny Św. Mikołaja

     W dniu 6 grudnia w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego mogliśmy gościć Św. Mikołaja, który odwiedził szkołę podstawową i przedszkole. Rozdał uczniom małe słodkości, ale nie obeszło się też bez kilku rózg. SU zachęcił też, aby w tym dniu ubrać się na czerwono (jak Mikołaj) lub na biało (jak Anioł, którego nietypowe święto również obchodzimy w tym  dniu).

     Bądźmy dla siebie mili i uprzejmi to za rok Św. Mikołaj też na pewno nas odwiedzi!

 

 

Dzień Chłopaka w naszej szkole

     Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przygotował dla wszystkich chłopców, tych dużych i tych mniejszych, słodki upominek. Naszym Kochanym Chłopakom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu, energii i wytrwałości w realizacji własnych planów i zamierzeń. Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję i spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

 

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO, NA OPIEKUNÓW SU I NA MĘŻA ZAUFANIA

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

NA OPIEKUNÓW SU I NA MĘŻA ZAUFANIA

 

     W dniu 20.09.2021 r. odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz  Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego, przygotowali plakaty wyborcze zachęcające do głosowania właśnie na nich. Podczas wyborów była możliwość oddania jednego głosu w każdym z trzech głosowań. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskał Adam Królik z klasy VIIIa, który został wybrany na przewodniczącego SU. Zastępcą przewodniczącego została Wiktoria Szumlewicz z klasy VIIIb, skarbnikiem Aleksandra Chmiel z klasy Vb, a sekretarzem Natalia Grabowska z klasy IV. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Julita Osiejuk-Wójcik,  na Męża Zaufania wybrana została s. Joanna Szczepańska.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

Joomla templates by a4joomla