1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

     Nadszedł wreszcie ten długo wyczekiwany moment – zakończenie roku szkolnego. To czas, kiedy uczniowie mogą odetchnąć z ulgą po całorocznym trudzie i wysiłku. To także czas na podsumowania, refleksję i planowanie kolejnych kroków.

     Dla niektórych uczniów to koniec jednego etapu edukacji i przejście do kolejnego, bardziej wymagającego. Dla innych to pożegnanie się z dobrze znaną szkołą i kolegami, aby rozpocząć nowy rozdział w życiu. Jedno jest pewne – rok szkolny przyniósł wiele wyzwań, ale i wiele sukcesów, na które na pewno warto patrzeć z dumą.

 

     Jak co roku, uroczystości zakończenia roku szkolnego rozpoczęliśmy mszą świętą. O godzinie 9.00 spotkaliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej, aby wspólnie celebrować zakończenie roku szkolnego – na początku, po odśpiewaniu hymnu nastąpiła wzruszająca chwila przekazania sztandaru – odchodząca klasa VIII, która do tej pory opiekowała się naszym szkolnym sztandarem, przekazała go na ręce uczniów klas VII. Potem nadszedł czas na rozdanie nagród – nagrody dla prymusa szkoły, nagród Wójta Gminy Adamów, świadectw z wyróżnieniem. Ostatnim elementem uroczystości na sali było pożegnanie klasy VIII – uczniowie klas VII zabawnymi wierszykami i piosenką pożegnali absolwentów szkoły i wręczyli im drobne upominki na pamiątkę tego dnia.

     Dziękujemy nauczycielom za trud włożony w edukację oraz rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w procesie nauki. Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie równie owocny i inspirujący, a osiągnięcia uczniów będą coraz większe i bardziej satysfakcjonujące.

     Zakończenie roku szkolnego to symboliczny moment, który z pewnością pozostanie w pamięci każdego ucznia na długo. Jest to czas celebracji, refleksji i planowania przyszłości. Życzymy wszystkim uczniom powodzenia w kolejnych etapach nauki oraz spełnienia swoich marzeń i aspiracji. Oby nadchodzące wakacje były czasem pełnym radości, relaksu i pozytywnych doświadczeń.

    Życzymy wszystkim uczniom beztroskich wakacji i regenerującego odpoczynku po intensywnych miesiącach nauki. Niech ten czas będzie pełen radości, zabawy i nowych przygód, które naładują baterie na kolejny rok szkolny.


Joomla templates by a4joomla