1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Klasowa wycieczka wspaniałą alternatywą świętowania

    W dniu 8 marca klasa VIIa pod opieką wychowawczyni  pani Anety Michowskiej i opiekuna pani Elżbiety Filip  wybrała się na wycieczkę do Łukowa w ramach DNIA KOBIET.

     Pierwszym punktem naszej wycieczki było  Muzeum Regionalnego w Łukowie.  Pani przewodnik pokazała nam wiele interesujących wystaw, m.in: wystawę prezentującą sprzęty i narzędzia rolnicze, stroje ludowe, tkaniny, oraz wyposażenie domostw regionu łukowskiego z końca XIX w i początku XX w. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji na temat historii naszego regionu. W tym dniu  mieliśmy okazję podziwiać  obrazy  pani Aliny Pięty pt. „Radość Tworzenia”,  ponieważ w  godzinach wieczornych miał odbyć się w Muzeum wernisaż wystawy. Na zakończenie zwiedzania wpisaliśmy się do księgi pamiątkowej.

 

  Następnie udaliśmy się do Centrum Rozrywki ARKABOS, aby spędzić kilka godzin na dobrej zabawie w miłym towarzystwie. Klasa bardzo dobrze poradziła sobie w rywalizacji podczas gry w kręgle i bilard. Po zaciętych walkach zjedliśmy pyszną pizzę. Wycieczkę uznajemy za udaną i mamy nadzieję, że będzie więcej możliwości do poznawania naszego regionu i integracji.


 

Joomla templates by a4joomla