1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Taneczne przerwy w naszej szkole

     „Aktywne przerwy” to świetny pomysł na spożytkowanie energii, szczególnie między lekcjami, które wymagają od uczniów skupienia i głównie siedzenia w ławce. W naszej szkole odbyła się kolejna  edycja aktywnych „tanecznych przerw”. Inicjatywa powstała kilka lat temu w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie.

     Wspólny taniec to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego podczas przerw. W tym roku celem tanecznych przerw była integracja uczniów z całej szkoły. Wszyscy chętni mieli możliwość nauczenia się nowego tańca do piosenki „ Mi Ritmo”, a także doskonalenia świetnie znanego uczniom tańca „Belgijka”.

      Mamy nadzieję, że udział w tym przedsięwzięciu będzie sprzyjał integracji społeczności szkolnej, ale przede wszystkim pomoże upowszechnić aktywny sposób spędzania przerw międzylekcyjnych i wzmocni potrzebę podejmowania aktywności fizycznej przez całe życie.

     Dziękujemy uczennicom z klasy piątej i szóstej za aktywne  prowadzenie  przerw.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu:

https://drive.google.com/file/d/1JM1hMqpwzmuzCtnNk9g6SczL_IehVg6Y/view?usp=drivesdk

 

Joomla templates by a4joomla