1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

TYDZIEŃ PROFILAKTYKI W NASZEJ SZKOLE

      W dniach 06.03 - 10.03.2023 r. w naszej szkole odbył się  Tydzień Profilaktyki.

     Głównym celem organizacji powyższego tygodnia była popularyzacja idei profilaktyki w szkole, uświadomienie szkodliwości używek – „dziękuję nie biorę”, wzmocnienie zdrowia psychicznego –„myśleć pozytywnie i działać kreatywnie”, dbanie o swoją higienę ciała i umysłu, przeciwdziałanie agresji – czyli „życzliwością zniszczmy agresję” oraz propagowanie  aktywnego zdrowego stylu życia – „w zdrowym ciele, zdrowy duch” J

     

     Tydzień Profilaktyki był dopełnieniem dotychczasowych działań prowadzonych przez zespół do spraw profilaktyki, wychowawców i nauczycieli. Każdego dnia uczniowie ubrani w określony kolor mogli znaleźć dla siebie coś interesującego i miłego.

      Uczniowie wszystkich klas brali  aktywny udział w działaniach podczas Tygodnia profilaktyki. Wykazali się dużą pomysłowością  i zaangażowaniem oraz wiedzą z zakresu profilaktyki. Cały Tydzień wpłynął pozytywnie na umocnienie więzi klasowych i integrację społeczności szkolnej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z działań profilaktycznych J

Link:

https://drive.google.com/file/d/1F_bbF-I0aulqm8reM63fExCSM19ho8Hr/view?usp=sharing


 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla