1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Nauka poprzez zabawę

Nauka poprzez zabawę

ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE Z MAGICZNYM DYWANEM i ROBOTEM PHOTON

 

     Magiczny dywan zwany  interaktywną podłogą i interaktywno - edukacyjny robot Photon, są to pomoce dydaktyczne dedykowane do ćwiczeń, gier, zabaw ruchowych i nauki programowania, które wspierają w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadzają uczniów w świat nowych technologii i  stają  się jednym z ciekawych elementów zajęć rewalidacyjnych prowadzonych w naszej szkole.

     Uczniowie pod opieką nauczycieli i specjalistów mają okazję korzystać z tych nowoczesnych urządzeń. Ten wirtualny świat wpływa pozytywnie na rozwój naszych uczniów. Umożliwia im ćwiczenie pamięci, rozwija ich wyobraźnię i poprawia sprawność fizyczną. Ogromny wybór gier i zabaw sprawia, że magiczny dywan nigdy się nie znudzi. Tak samo dzieje się przy użyciu robota Photon, który pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową i manualną. Tym samym usprawnia ich orientację przestrzenną, uczy planowania, przewidywania oraz rozumienia logiki zdarzeń. Wykorzystując te interaktywne pomoce na zajęciach, nasi uczniowie przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy .

     Uczniowie bardzo polubili zajęcia na interaktywnej podłodze i zajęcia z interaktywnym robotem Photon, czego dowodzą zdjęcia z prowadzonych zajęć.

https://drive.google.com/file/d/1zdNGsJDUufKhrlGIjCrwjf6PyOk3X2_5/view?usp=sharing

 

Joomla templates by a4joomla