1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Światowy Dzień Fair Play

      Po raz drugi nasza Szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Polski Komitet Olimpijski okazji Światowego Dnia Fair Play dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jej celem jest promocja wartości etycznych zarówno w sporcie, jak i w życiu. Do akcji przyłączyło się grono  uczennic i uczniów naszej szkoły. Pokonali na lekcjach wychowania fizycznego w sumie 15000 metrów.

       Gratulujemy i dziękujemy za przyłączenie się do akcji.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Fair Play

81.rocznica zbrodni w Budziskach

     24 września w 81. rocznicę w hołdzie pomordowanym mieszkańcom Budzisk i Krzówki pod pomnikiem w Budziskach została odprawiona msza święta, w której, oprócz mieszkańców Budzisk i okolicznych miejscowości, wzięli też udział przedstawiciele naszej szkoły z pocztem sztandarowym. Takie uroczystości to żywe lekcje historii dla naszych uczniów.

Czytaj więcej: 81.rocznica zbrodni w Budziskach

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

    W dniu 20.09.2023r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskała Natalia Chmiel z klasy VIII, który została wybrana na przewodniczącą SU.W skład prezydium SU weszli także: Michał Królik z klasy VII A, Paulina Szumlewiczz klasy V oraz Dominik Bujak z klasy VII A. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik oraz p. Kuba Kardas.

Czytaj więcej: WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

Sprzątanie Świata 2023

Sprzątanie Świata 2023

      Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”. Tegoroczna, już 30 edycja tego szlachetnego wydarzenia przebiegała pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi”. Celem akcji jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. W myśl tej idei uczniowie naszej szkoły wspólnie z nauczycielami ruszyli w wyznaczone rejony  Najpierw zaopatrzyli się w kolorowe worki i rękawiczki, by móc odpowiednio i bezpiecznie segregować znalezione odpady. Uczniowie pamiętali o odpowiednim sortowaniu śmieci, mają świadomość odpowiedzialności za losy całej planety, dlatego też tak ochoczo wzięli się do pracy! Worki zapełniły się w ekspresowym tempie!

Czytaj więcej: Sprzątanie Świata 2023

ZAPROSZENIE

 

ZBIÓRKA ŻOŁĘDZI

 

Joomla templates by a4joomla