Zajęcia dodatkowe

Odsłony: 5356

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W PRZEDSZKOLU

Rok szkolny 2022/2023

PONIEDZIAŁEK

3-4latki

4-5latki

5-6latki

W świecie kodowania

Zajęcia rytmiczno- taneczne

Religia

 

 

 

 

WTOREK

3-4latki

4-5latki

5-6latki

 

Grafomotoryka dla Smyka

Zajęcia rytmiczno- taneczne

 

 

 

ŚRODA

3-4latki

4-5latki

5-6latki

Religia

W świecie kodowania

W świecie kodowania

 

 

Religia

CZWARTEK

3-4latki

4-5latki

5-6latki

Religia

Religia

Przedszkolak

w ruchu

Senso-MALUCH

 

 

PIĄTEK

3-4latki

4-5latki

5-6latki

Zajęcia rytmiczno- taneczne

Religia

Zabawy

z literami

 

 

 

 

                                               

 

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Rok szkolny 2022/2023

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

GODZINA

DZIEŃ

ODDZIAŁ

Zajęcia rozwijające uzdolnienia - robotyka

Jarosław Szczepaniak

13.35 – 14.20

czwartek

klasy 4-5

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – robotyka

Jarosław Szczepaniak

12.25 – 13.30

czwartek

klasy 6

Zajęcia z druku 3D

Jarosław Szczepaniak

14.25 – 15.10

czwartek

klasy 7 - 8

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło wokalne

Mariusz Gajda

14.25- 15.10

środa

klasy 6-8

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło wokalne

Mariusz Gajda

14.25- 15.10

czwartek

klasy 4-5

Zajęcia wokalno- muzyczne

Mariusz Gajda

11.45 – 12.30

środa

klasa 1

Zajęcia szachowe

Aneta Pietruszka

11.45 – 12.30

piątek

klasa 2

Zajęcia teatralne

Anna Kozak

12.45 – 13.30

wtorek

klasa 6a

Zajęcia filmowe

Agnieszka Wójtowicz

12.45 – 13.30

wtorek

klasa 6b

Laboratorium Młodego Badacza

Grażyna Józwik

12.45 – 13.30

poniedziałek

kasa 5

Eksperymenty chemiczne

Elżbieta Jazurek

14.25 – 15.10

wtorek

Klasa 7

Koło matematyczne

Kuba Kardas

13.35 – 14.20

wtorek

klasa 8

Zajęcia SKS

Danuta Gontarz

12.45 – 13.30

czwartek

klasy 1-3

Zajęcia SKS – tenis ziemny i stołowy, piłka nożna

Aneta Pietruszka

12.45 – 13.30

środa

klasy 4-5

Zajęcia - tenis ziemny i stołowy, piłka nożna

Aneta Pietruszka

13.35 – 14.20

czwartek

klasy 6 -8

Zajęcia SKS – aerobik dla każdego

Aneta Pietruszka

13.35 – 14.20

wtorek

klasy 5 -6

Zajęcia SKS - ,,Skrzaty”

Aneta Pietruszka

11.45 – 12.30

środa

klasa 3

Zajęcia  SKS - ,,Aktywne dzieciaki”

Elżbieta Jazurek

11.30– 12.30

12.30 – 13.30

poniedziałek

piątek

Klasa 2