1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Działalność Przedszkola im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej od 6 maja 2020 r.

Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej informuje, iż Przedszkole im. Pszczółki Mai w Woli Gułowskiej wykazuje gotowość do prowadzenia zajęć w przedszkolu od 6 maja 2020r. Zainteresowani rodzice proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem: (25)755 02 08.

 

Pierwszeństwo uzyskują  dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Możliwość korzystania z wychowania przedszkolnego jest adresowana przede wszystkim do rodziców, których charakter pracy i wykonywane obowiązki zawodowe wymagają przebywania poza miejscem zamieszkania.

 

Uwaga!

Nie posyłamy dziecka do przedszkola, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy muszą pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.  Do przedszkola nie posyłamy również dziecka jeśli dziecko lub ktoś w rodzinie wykazuje objawy chorobowe zbliżone do przeziębieniowych lub grypowych.

 

Dyrektor Zespołu Szkół

im. gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej

 

Joomla templates by a4joomla