1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Nordic Walking

       09 czerwca 2019 r. po raz kolejny odbył się  marsz Nordic Walking, którego celem było  zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej chorób serca oraz promowanie sportu i aktywność fizycznej w naszej małej miejscowości. Na 8  kilometrową trasę, przebiegającą przez malownicze szlaki w lesie Gułowskim – na terenie gminy Adamów, które stwarzają warunki do uprawiania różnorodnych form aktywności fizycznej, wyruszyło 14 uczestników w tym najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami.

      Wszystkim zainteresowanym amatorom Nordic Walking dziękujemy za włączenie się w akcję i  zapraszamy na kolejne marsze.

         Imprezę rekreacyjną zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły.

 

 

Joomla templates by a4joomla