1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

       31 maja w naszej szkole już po raz trzeci Samorząd Uczniowski zorganizował Koncert z okazji Dnia Rodziny, ponieważ tego dnia świętowaliśmy Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Podobnie jak w latach ubiegłych, każda grupa/ klasa zaprezentowała piosenkę tematycznie związaną z rodziną. Były piosenki, tańce, życzenia, upominki i oczywiście tort dla rodziców. Ale żeby dzieci nie czuły się pokrzywdzone, Rada Rodziców również im sprawiła słodki poczęstunek. Przy okazji Koncertu swoje talenty aktorskie i taneczne zaprezentowali również rodzice w przedstawieniu „Kaczka Dziwaczka” oraz taniec tatusiów z córeczkami. Po zakończonym koncercie cała społeczność szkolna przeniosła się na boisko, gdzie miał miejsce pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Gułowskiej. Był to dość pogodny dzień, więc nasze dzieci i młodzież chętnie skorzystały z wody, która lała się strumieniami. Serdeczne podziękowania składamy dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Gułowskiej, Rady Rodziców za pomoc w przygotowaniu tego dnia a także dla Zespołu folklorystycznego „Zawsze Razem” za przedstawienie.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla