1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Ciemno, cicho dookoła w ten świąteczny czas …

20 grudnia w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie jasełkowe miało za zadanie przybliżyć okoliczności narodzin Pana Jezusa oraz zaprezentować talenty naszych uczniów. Uczniowie dołożyli wielu starań, aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością wejścia w tę piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia oraz na długo zapiszą się w pamięci uczniów, pracowników szkoły
i rodziców. Pastuszkowie i aniołki zaprezentowali ciekawą aranżację znanych kolęd, a chór wyśpiewał najbardziej znane kolędy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń. I na koniec warto odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego jest święto Bożego Narodzenia i zacytować ks. Jana Twardowskiego:

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy  kolędy?

Dlatego, żeby uczyć się miłości od Pana Jezusa,

Dlatego, żeby podać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczyć.

 

 

Joomla templates by a4joomla