1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Choinka

Na co dzień szkoła jest miejscem nauki, jednak w karnawale nadchodzi czas długo oczekiwanej zabawy, zwanej swojsko „Choinką”. Tegoroczna choinka pod hasłem „Witamy w krainie bajek” odbyła się 30 stycznia na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej (po raz pierwszy zaprosiliśmy do współpracy profesjonalistkę – pani na co dzień zajmując się dekorowaniem sal w ciągu jednego popołudnia przemieniła naszą salę gimnastyczną w efektowną salę balową).

 W sobotę już od południa szkoła rozbrzmiewała dźwiękami muzyki. Zabawę rozpoczęły maluchy z przedszkola i klas I-III. Do zabawy przyłączyły się też postacie z bajek: Myszka Miki i jej przyjaciele, Pinokio, Kot w butach, Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Smerfetka oraz Pocahontas . W przerwie zabawy, aby troszkę odpocząć,  dzieci obejrzały bajkę o Czerwonym Kapturku w wykonaniu uczniów klasy II gimnazjum/

We wczesnych godzinach popołudniowych do wspólnej zabawy przyłączyli się uczniowie klas IV-VI. Im również zapewniono różne atrakcje, miedzy innymi pokaz taneczny. Gimnazjaliści, jako najstarsza grupa uczniów, rozpoczęli zabawę  o godzinie 17-ej i bawili się aż do godziny 21.30.

Z pewnością zabawa ta na długo pozostanie w naszej pamięci, a następna choinka… już za rok.

Joomla templates by a4joomla