1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

KLUB MŁODYCH TECHNIKÓW „Szydełkowanie”

     Pomimo znacznych trudności lokalowych, w lutym ponownie rozpoczął swoją działalność Klub Młodego Technika w naszej szkole w Woli Gułowskiej.  
Na początek zainteresowani uczniowie klasy V i VI zapoznali się z harmonogramem pracy - czyli działaniami jakie są planowane na II semestr 2022/2023 r. oraz dołączyli własne sugestie i propozycje. Pracę na zajęciach naszego koła zaczęliśmy od poznania przędzy XXL i „ręcznego szydełkowania”. Wykonaliśmy kilka akcesoriów takich jak serce, poduszkę, czapkę itp. Rzeczy te nie wyszły wyjątkowo precyzyjnie oraz dokładnie, jednak chęć pracy i zaangażowanie uczniów była ogromna i znaczna, dlatego też przymykamy oko na niedoskonałości. Pierwsze zajęcia uważamy za rozpoczęte i zapraszamy innych.

Joomla templates by a4joomla