1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Tydzień empatii

     Tydzień empatii trwał w naszej szkole w dniach 17-21.10.2022. Przez pięć dni szczególnie podkreślaliśmy, jak ważne jest przyjazne spojrzenie na drugiego człowieka i zrozumienie jego uczuć. Umiejętność empatycznego wczuwania się w sytuację innych usprawnia nie tylko komunikację międzyludzką, ale także pozwala nam współpracować i razem osiągać więcej, niż byłoby to możliwe w pojedynkę.

 

     W  ramach Tygodnia Empatii uczniowie, którzy realizują Ogólnopolski projekt EMP@TYCZNA KLASA,  wykonali następujące zadania:

  • Na początek tygodnia przywitali uczniów, nauczycieli i pracowników na korytarzu szkolnym, rozdając miłe słowo.
  • Odwiedzili klasy 1-3, opowiadając empatyczną opowieść „Żyrafa i Szakal”, a następnie poprosili uczniów, by według własnego pomysłu ozdobili żyrafę. Symbol- Empatii.
  • W holu szkoły wykonali wspaniałe Drzewo Empatii, na którym każdy uczeń zawiesił serce z wyrażeniami związanymi z empatią. Do naszego działania dołączyli także uczniowie ze świetlicy. Wykonali serca i plakaty z żyrafą. Prace uczniów można było podziwiać na korytarzu szkolnym.
  • Na zakończenie Tygodnia Empatii uczniowie pokazali wesołą i szczęśliwą wersję siebie poprzez kolorowy strój, fryzurę. W tym dniu towarzyszyła nam muzyka na przerwach międzylekcyjnych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, a także uczniom ze świetlicy szkolnej.

Jesteśmy dumni, że wykonaliśmy swoją MISJĘ. Działamy dalej!!! EMP@TYCZNE KLASY

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

https://drive.google.com/file/d/1F-OD0wrRpLwaCXenwLUUrnnjWfMdgugg/view?usp=sharing

 

 

Joomla templates by a4joomla